Data modificării:

Angajăm Medici Specialiști

Angajăm Medici Specialiști

Pentru diversificarea ofertei de servicii medicale de specialitate clinică și pentru limitarea timpilor de așteptare generați de listele de așteptare, Euromedica Hospital SA caută medici colaboratori pentru ambulatoriul de specialitate, activitate în regim privat sau în sistem de asigurări sociale de sănătate, cu contract individual de muncă sau organizați sub formă de PFI, pentru următoarele specialități:

1. Neonatologie;
  2. Pediatrie;
  3. Medicină internă;
  4. Pneumologie;
  5. Ortopedie pediatrică;
  6. Chirurgie plastică și reparatorie;
  7. Cardiologie;
  8. Urologie;
  9. Imagistică Medicală (ecografie).

Ofertă salarială atractivă la care se adaugă bonificații periodice pentru serviciile medicale realizate în ambulatoriul de specialitate integrat al clinicii.
Relații suplimentare la serviciul RUNOS sau la numărul de telefon +40 722 221 298 de luni până vineri între orele 08:00-16:00.

Locuri de muncă

Clinica Euromedica angajează medici specialiști
06.01.2022

Clinica Euromedica angajează medici specialiști